+421 2 6383 0138
+421 917 681 204

Ravak SUPERNOVA ASRV3

Ravak SUPERNOVA ASRV3
Ravak SUPERNOVA ASRV3

Pozrieť väčší obrázok

KÓD: 15V3010211
Výrobca: Ravak
Séria: Ravak SUPERNOVA (13 produktov)

Cena s DPH: 120.69 

Tento produkt si môžete zakúpiť na splátky cez splátkovú spoločnosť Cetelem. Na výpočet vašich splátok použite našu splátkovú kalkulačku.
   Cetelem
obvykle od 7 dní do 3 týždňov
2 roky
3 mm
188 cm
biela
obojstranné (univerzálne)
posuvné dvere


 
Opis
Obrázky
Otázka na predajcu
Poslať priateľovi
Názory

Sprchovacie kúty SRV2 - S a ASRV3 sú určené predovšetkým na zabudovanie do rohu. Tieto výrobky sa skladajú z dvoch polovíc, ktoré sú balené samostatne, pričom každá z týchto polovíc má svoju cenu. To umožňuje skombinovať požadovaný štvorcový alebo obdĺžnikový rozmerový variant.
Jednu polovicu SRV2 - S treba vždy doplniť druhou polovicou SRV2 - S. Rovnako tiež jednu polovicu ASRV3 treba vždy doplniť druhou polovicou ASRV3. Vzájomná kombinácia SRV2 - S a ASRV3 nie je možná.
Skompletizované rohové kúty SRV2 - S a ASRV3 sa dajú doplniť pevnou stenou (PSS) a vytvoriť tak sprchovací kút tvaru "U"

Doporučené vaničky : ANGELA, PERSEUS, PERSEUS PRO, GIGANT PRO

Rozmery pôdorisu sú uvedené s inštalačnou vôľou pre presnejšie zabudovanie. Výška 1 880 mm (dajú sa kombinovať len z rovnako vysokými pevnými stenami).

Výplne: polystyrén PEARL. bezpečnostné sklo TARNSPARENT, GRAPE a STRIP.

RAVAK AntiCalc®  je mononukleárna, chemicky viazaná vrstva, ktorá odpudzuje vodu a na povrchu skla má za úlohu plniť dve základné funkcie.

  • Na vodoodpudivom povrchu skla sa kvapky nemajú šancu udržať a stekajú dolu. Kde nie sú kvapky, nemá sa čo usadzovať.
  • Menšie kvapky, ktorým sa podarí na skle udržať, zanechajú síce za sebou po uschnutí sediment, ten sa však na povrch skla chemicky neviaže a preto sa dá navlhčenou handričkou ľahko utrieť.

Vodoodpudivá vrstva RAVAK AntiCalc® je maximálne odolná proti čistiacim prípravkom, ktoré sa bežne používajú na okná a sklenené výplne. Jeho trvanlivosť však tiež závisí od zloženia vody, s ktorou prichádza do styku. Všeobecne sa dá povedať, že životnosť neudržiavanej vodoodpudivej vrstvy RAVAK AntiCalc® je 3 mesiace až 2 roky.

Odporúčame - s prípravkom AntiCalc Conditioner poskytujeme záruku 10 rokov na plnú funkčnosť systému RAVAK AntiCalc®

AntiBlock mechanizmus Antiblock zabraňuje zadrhávaniu a kríženiu posuvných dielov a má tak zásadný vplyv na životnosť celého výrobku. Princíp fungovania antiblokačného mechanizmu spočíva v tom, že drážky, v ktorých sa pojazd posunuje, je ochránený prakticky nepoškoditelnou plastovou vložkou s vynikajúcimi klznými vlastnosťami.

*
*
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

  
*
  
  
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

Pozrite tiež

Ravak ANGELA PU akrylátová vanička Ravak ANGELA PU akrylátová vanička

KÓD: A004401120

Výrobca: Ravak

Cena s DPH: 112.50 

Ravak PERSEUS LA akrylátová vanička Ravak PERSEUS LA akrylátová vanička

KÓD: A024401210

Výrobca: Ravak

Cena s DPH: 127.50 

Načítava sa...
  0.33441495895386 s