+421 2 6383 0138
+421 917 681 204

Kúpeľňa - vizualizácia a návrh

Prečo si dať spraviť vizualizáciu u nás

1. Profesionálny prístup – vizualizácie v našej spoločnosti má na starosti tím vyškolených projektantov s dlhoročnými skúsenosťami. Vieme uspokojiť tak najnáročnejších ako aj klientov s obmedzeným rozpočtom.

2. Bezplatná konzultácia – nikdy nepreberieme platbu za vizualizáciu Vašej kúpeľne skôr ako nie sme si istý jej reálnosťou (často sa stáva, že predstava klienta je nerealizovateľná vzhľadom na jeho rozpočet a pod).

3. Garantujeme minimálnu cenu – pokiaľ nájdete u iného oficiálneho predajcu cenu materiálu nižšiu ako je u nás nie len že ju dorovnáme, ale poskytneme Vám ďalšiu zľavu vo výške 1% z nižšej ceny daného materiálu.

4. Šetríme Váš čas – vizualizáciu Vám pošleme prostredníctvom e-mailu až k Vám domov. Počas celého procesu navrhovania Vašej kúpeľne je s Vami v kontakte náš pracovník, ktorý Vám vie odporučiť napr. kde si stiahnete katalóg výrobkov (katalógy výrobcov máme k dispozícii v časti Dokumenty/Katalógy) alebo Vám dohodne stretnutie s pracovníkom v našom zmluvnom sklade (pokiaľ budete chcieť vidieť fyzicky jednotlivé položky).

5. Garantujeme Vám kvalitu – odmietame predávať lacné falzifikáty. V súčasnosti sa rozširuje ponuka efektných ale nekvalitných falzifikátov (toto je problém hlavne v oblasti vodovodných batérií vyrábaných v Číne)

6. Bezplatné poradenstvo počas realizácie – pokiaľ si nebudete istý pracovnými postupmi počas technickej realizácie Vašej kúpeľne (napr. osádzanie sprchového kútu a pod.) bezplatne Vám poskytneme konzultáciu.

Ako na to ?

Môžete si vybrať niekoľko spôsobov ako začať s navrhovaním Vašej kúpeľne.

Nemám žiadnu predstavu

Pokiaľ nemáte zatiaľ presnú predstavu ako by mala vyzerať Vaša kúpeľňa, môžete nám zavolať na ktorékoľvek telefónne číslo uvedené v časti Informácie/Kontaktné informácie a spraviť si prvú bezplatnú konzultáciu s našim pracovníkom (rovnako môžete využiť mailový kontakt vizualizacia@stavebninyonline.sk). Vyšpecifikujete si farebné ladenie, cenu, hrubé technické detaily a pod. Následne Vám pracovník bezplatne zašle predbežný návrh obkladov, sanitárnej keramiky, vodovodných batérií a pod. Pokiaľ nebudete spokojný náš zamestnanec Vám zašle bezplatne nové návrhy.

 

Následne Vás požiadame o zaslanie pôdorysnej dispozície Vašej kúpeľne (je vhodné ju mať pripravenú už pri prvej konzultácii) s presne odmeranými rozmermi, zakreslenými dverami, oknom a pokiaľ už je spravená vodo a elektro inštalácia tak aj so zakreslenými vývodmi vody, odpadu a elektrických zástrčiek.

Po spresnení Vám bude zaslaná faktúra vo výške 75 EUR vrátane DPH (v prípade nákupu materiálu podľa vizualizácie Vám bude čiastka vo výške 25 EUR vrátená). Po jej uhradení Vám bude vypracovaná samotná vizualizácia Vašej kúpeľne a v čo najkradšom čase Vám ju zašleme formou akú budete požadovať (obvykle do 48 hod.)
 
Viem ako má vyzerať moja kúpeľňa

Pokiaľ už viete ako má vyzerať Vaša kúpeľňa (máte vybraté obkladačky, viete ako by mala vyzerať sanitárna keramika, vaňa, vodovodné batérie a pod.) môžete nám zaslať pôdorysnú dispozíciu (vrátane telefónneho kontaktu) Vašej kúpeľne na mailový kontakt vizualizacia@stavebninyonline.sk s presne odmeranými rozmermi, zakreslenými dverami, oknom a pokiaľ už je spravená vodo a elektro inštalácia tak aj so zakreslenými vývodmi vody, odpadu a elektrických zástrčiek.  

Po spresnení Vám bude zaslaná faktúra vo výške 75 EUR vrátane DPH (v prípade nákupu materiálu podľa vizualizácie Vám bude čiastka vo výške 25 EUR vrátená). Po jej uhradení Vám bude vypracovaná samotná vizualizácia Vašej kúpeľne a v čo najkradšom čase Vám ju zašleme formou akú budete požadovať (obvykle do 48 hod.).

Realizácia kúpeľne

Máte už vybraný materiál na Vašu kúpelňu, viete ako bude Vaša kúpeľňa vyzerať ale nemáte vybranú realizačnú firmu? Pokiaľ ste z Bratislavy, Košíc a okolia tak Vám s tým vieme pomôcť. Viacej sa dozviete o našich realizácia TU

Niekoľko vybraných našich vizualizácií pre vašu inšpiráciu (ďalšie inšpirácie môžete získať v kategórii Kúpeľňové obkladačky, alebo kliknite TU).

 

Stránky:   1 2    Rozsah:Rako Botanica
Rako Botanica

Pozrieť väčší obrázok

Rako Botanica
Rako Botanica

Pozrieť väčší obrázok

Rako Linea
Rako Linea

Pozrieť väčší obrázok

Rako Linea
Rako Linea

Pozrieť väčší obrázok

Rako Linea
Rako Linea

Pozrieť väčší obrázok

Rako Botanica
Rako Botanica

Pozrieť väčší obrázok

Rako Litera
Rako Litera

Pozrieť väčší obrázok

Rako Litera
Rako Litera

Pozrieť väčší obrázok

Rako Litera
Rako Litera

Pozrieť väčší obrázok

Rako Litera
Rako Litera

Pozrieť väčší obrázok

Stránky:   1 2    Rozsah:
Načítava sa...
  0.22170996665955 s