+421 2 6383 0138
+421 917 681 204

Nekondenzačné závesné plynové kotly

svojou kompaktnosťou dávajú možnosť usmiestniť ich aj do menej obvyklých častí vašej domácnosti. Závesné prevedenie plynových kotlov poskytuje všetky dostupné kombinácie vykurovania a ohrevu úžitkovej vody. Plynové kotle sú vyrábané vo variantách s odťahom spalín do komína alebo ako turbo verzie. Plynové kotle môžu byť vybavené pritokovým ohrevom vody, vstavaným alebo externým zasovníkom úžitkovej vody, alebo bez zásobníka vody. Predávame značky kotlov Protherm, Attack, Junkers, Vaillant, Viadrus.

Predávame len kotle určené pre Slovenský trh ! Prečo je to dôležité ? Každý výrobca vyrábajúci vykurovacie telesá musí dodržiavať prísne bezpečnostné normy (jednak nariadenia európskych noriem ale aj národných noriem) platné pre jednotlivé trhy. To znamená, že kotol ktorý je určený pre konkrétny zahraničný trh musí výrobca prispôsobiť danému trhu podľa príslušných noriem o prevádzke plynových zariadení, avšak takýto kotol nebude spĺňať STN normu platnú v Slovenskej republike. Pre Vás ako klienta to znamená, že kotol, ktorý nie je určený pre Slovenský trh nemusí byť spustený oficiálnym servisným technikom (nemôže oficiálne spustiť plynové zariadenie, ktoré nespĺňa normu STN platnú pre SR) a na takýto kotol sa nevzťahuje záručný servis na území Slovenskej republiky.

Môžem to obísť (kúpou kotla mimo SR, ale servisnému technikovy to zatajím) ? Určite nie ! Každé plynové zariadanie musí mať jedinečné číselné označenie vrátane krajiny použitia. Servisný technik vykonáva spustienie zariadenia vrátane záznamu zásahu na plynovom zariadení zapísanom v servisnom stredisku konkrétneho výrobcu pod konkrétnym číselnym označením plynového zariadenia. 


Nekondenzačné závesné plynové kotly
 
Filter výrobcu:       Protherm 
Zoradiť podľa:    Produkt     Cena s DPH     Výrobca     Predvolené    

Protherm Panther 25 KOV
Protherm Panther 25 KOV
Protherm Panther 25 KOV

KÓD: 0010016287

Výrobca: Protherm
Kotol je určený na vykurovanie a na ohrev teplej vody prietokovým spôsobom v doskovom výmenníku, zapaľovanie elektrickou iskrou, plynulá regulácia výkonu. Max. výkon 25.0 kW

Cena s DPH: 781.20 

Doprava zdarma

Načítava sa...
Špeciálna ponuka

Vážený zákazníci !

Vzhľadom na vzniknutú situáciu ohľadne koronavírusu sme nútený upraviť režim fungovania našeho e-shopu. O jednotlivých obmedzenia sa dozviete viacej po kliknutí TU . V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať (kontakty nájdete po kliknutí TU)

 

 Prejsť na ponuku >                                       Zatvoriť okno 
  0.24302697181702 s