+421 2 6383 0138
+421 917 681 204

Spôsob dopravy

Tovar doručujeme kuriérskou službou resp. zmluvným prepravcom na adresu uvedenú v objednávke (neplatí pre tovary zo skupiny stavebný material). Pri potvrdení objednávky budete z našej strany kontaktovaný za účelom dohodnutia sa na presnom dni doručenia. V deň doručenia je samozrejmosťou avizácia vodiča hodinu pred príjazdom.

Zmluvný prepravca využívaný našou spoločnosťou je školený na prepravu krehkého tovaru. Preto sa nám darí minimalizovať mieru poškodenia tovaru pri preprave.    

Dodacie lehoty pre jednotlivé produkty sú uvedené v záložke Dodacie lehoty.

Zákazník je povinný skontrolovať obal a obsah zásielky (pri preprave tovaru kuriérom je možné tovar pri preberaní otvoriť a skontrolovať stav zásielky). V prípade zisteného poškodenia je nutné spísať protokol o poškodenom obale alebo zásielku neprevziať. Neskôr zistené reklamácie mechanického poškodenia spôsobeného prepravou nebudú akceptované.

V prípade, že po rozbalení tovaru zístíte poškodenie, ktoré nebolo spôsobené prepravou, neodkladne nás kontaktujte - najneskôr však nasledujúci pracovný deň. Záručný list nám prosím pošlite poštou, obratom Vám ho zašleme potvrdený späť. PRI DORUČENÍ TOVARU VÄČŠÍCH ROZMEROV JE POTREBNÉ ZABEZPEČIŤ POMOC MIN. 2 OSÔB.

Väčšinu výrobkov predávaných v našom e-shope prepravujeme ku konečnému zákazníkovi zdarma.  

POPLATKY ZA PREPRAVU (pokiaľ nie je uvedené inak všetky produkty s cenou nad 250 EUR sú doručované zadarmo. Pokiaľ sa cena dopravy pri objednávke započíta, táto bude následne našim pracovníkom manuálne stornovaná )

 

Tovar s hmotnosťou do 50 kg (neplatí pre obklady a dlažby):
Kuriérskou službou v celej SR 4,99 EUR s DPH


Tovar s hmotnosťou nad 50 kg (neplatí pre obklady a dlažby):
Kuriérskou službou v celej SR 11,89 EUR s DPH

Platba dobierkou pri prevzatí je spoplatňovaná sumou 2,99 EUR s DPH

Preprava objednávok v hodnote do 50,00 EUR je spoplatňovaná jednotnou sadzbou 19,99 EUR s DPH

Obklady, dlažby a sanitárna keramika:

nákup obkladov a dlažby do 300,00 EUR s DPH je cena dopravy 15,00 EUR za objednávku

nákup obkladov a dlažby nad 300,00 EUR s DPH doprava je bez poplatkov (zdarma)

Dovoľujeme si Vás upozorniť, minimálna výška nákupu obkladov a dlažieb a keramiky (umývadlá, klozety a bidety) je 100,00 EUR s DPH.


Pre väčšinu výrobkov je možný osobný odber v skladoch v Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici, Košiciach, Poprade, Žiline a Martine. O tejto možnosti sa informujte prostredníctovom Kontaktného formulára, Otázky na predajcu (pri jednotlivých  tovaroch) alebo na našich telefónnych číslach.


Neplatí pre tovary zo skupiny stavebný material kde sa cena dopravy dojednáva individuálne!

Spoločnosť si vyhradzuje právo zmeniť cenu za dodanie tovaru kuriérskou službou o čom Vás budeme predtým telefonicky informovať a vyžiadame si súhlas!

Bežné hodiny doručenia sú v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 hod.

Sobotné doručenie

Balíky sú doručované v sobotu s výnimkou štátnych a cirkevných sviatkov najneskôr 17:00 hod. Poplatok za službu je 3,95 EUR s DPH / ks (119 Sk). Služba je poskytovaná len do vybraných miest SR (o možnosti sobotného doručenia budete informovaný telefonicky počas realizácie objednávky).

Tovar vyvážame len na území Slovenskej a Českej republiky.

PREPRAVA TOVARU DO Českej republiky

Cena a podmienky prepravy tovaru do Českej republiky sa riadia podľa osobitných podmienok.

Do Českej republiky prepravujeme tovary z kategórií KUCHYNSKÉ DREZY, VODOVODNÉ a KUCHYNSKÉ BATÉRIE, DRVIČE ODPADU. Tovar prepravujeme kuriérskou službou IN TIME,s.r.o. Platba za tovar je formou dobierky (kuriérovi pri prevzatí tovaru).

Platba za tovar je v CZK za aktuálny kurz vyhlásený Národnou bankou Slovenska (aktuálny kurz si môžete overiť TU) platný pri odoslaní tovaru.

Cena dopravy za zásielku (kompletnú objednávku) je 14,99 EUR s DPH ( 451,59 Sk).

Záruka na tovar dodávaný do Českej republiky je poskytovaná jednotne v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Potrebujete si preložiť náš e-shop zo slovenského do českého jazyka? Môžete využiť automatický preklad služby Google. Preklad stránky nájdete TU (za gramatické chyby nezodpovedáme). Upozorňujeme na vytvorenie objednávky je potrebne byť prihlásený cez slovenskú mutáciu www.StavebninyOnline.sk (nutné odstrániť prekladač služby Google)

 

 


 

Načítava sa...
  0.18701696395874 s