+421 2 6383 0138
+421 917 681 204

Kaldewei CAYONO oceľová vaňa + automatický vaňový sifón

Kaldewei CAYONO oceľová vaňa + automatický vaňový sifón
Kaldewei CAYONO oceľová vaňa + automatický vaňový sifón

Pozrieť väčší obrázok

AKCIA
KÓD: 0310747
Výrobca: Kaldewei
Séria: Kaldewei CAYONO (2 produkty)

Cena s DPH: 305.12 
Doprava zdarma

Tento produkt si môžete zakúpiť na splátky cez splátkovú spoločnosť Cetelem. Na výpočet vašich splátok použite našu splátkovú kalkulačku.
   Cetelem
od 7 dní do 2 týždňov
30 rokov
smaltovaná oceľ
biela
137 - 220 L


 
Opis
Obrázky
Otázka na predajcu
Poslať priateľovi
Názory

Vaňa Kaldewei CAYONO zo smaltovanej 3,5 mm ocele s automatickým vaňovým sifónom AlcaPlast A55K .

Vane zo smaltovanej ocele Kaldewei 3,5 mm spĺňajú tie najvyššie požiadavky na robustnosť a hygienickú nenáročnosť: Zásluhou jedinečného zušľachtenia povrchu sú tieto kvalitné vane odolné proti oderu, poškriabaniu a nárazom, proti kyselinám a chemikáliám.

V tých najväčších smaltovacích peciach na svete vyrába firma Kaldewei zo sklotvorných, prírodných surovín špeciálny smalt, ktorého povrch zostane odolným zaručene po mnoho rokov. Na tomto hladkom povrchu, tvrdom ako sklo, nevzniknú ani tie najmenšie mikroskopické ryhy a baktérie nemajú šancu sa tu usídliť. Sľub, ktorý Kaldewei spĺňa 30-ročnou zárukou na svoje kúpeľňové vane a sprchovacie vaničky. 

Perl-efekt - ešte nenáročnějšia starostlivosť o kúpeľňové vane a sprchovacie vaničky, pretože voda jednoducho sperlí dole a berie so sebou všetku špinu a vápenaté častice. Dokonca i zaschnuté vodné škvrny a vápenaté zbytky je možné ľahko odstrániť. A pretože na to nie sú potrebné žiadne agresívne čistiace prostriedky, ale len mäkká vlhká handrička, je perl-efekt dobrý i pre životné prostredie. Perl-efekt je povrchová úprava, ktorá sa trvalo vpaluje do smaltovanej ocele Kaldewei 3,5 mm. Vyznačuje sa jedinečnou trvanlivosťou a dlhovekosťou. Aj pri 1-2 utieranie denne zostanú nelepivé vlastnosti nezmenené po dobu 30 rokov. Na to dávame záruku. S perl-efektom je možné dodať všetky vane a vaničky, u vírivých vaní je štandardnou výbavou. Perl-efekt s 30letou zárukou. 

Antislip a Celoplošný antislip.umožňuje bezpečný vstup do kúpeľňovej vane a sprchovacej vaničky. Protišmykový smaltovaný povrch Antislip je pevne spojený so smaltovanou oceľou Kaldewei 3,5 mm: je to štruktúrovaný povrch z natrvalo vpálenej kremičitopieskovej zmesi.

Možnosť doobjednať podporu (nožičky).

 

*
*
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

  
*
  
  
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

Pozrite tiež

Kaldewei COMFORT LEVEL Plus Kaldewei COMFORT LEVEL Plus

KÓD: 4011

Výrobca: Kaldewei
S novou prepadovou súpravou pre vane Kaldewei COMFORT-LEVEL Plus s integrovaným napúšťaním, môžete hladinu vody zdvihnúť navyše až o 50 mm.

Cena s DPH: 340.61 

Doprava zdarma

Načítava sa...
  0.26949787139893 s