+421 2 6383 0138
+421 917 681 204

Bosch EasyControl SET CT 200 B WIFI

Bosch EasyControl SET CT 200 B WIFI
Bosch EasyControl SET CT 200 B WIFI

Pozrieť väčší obrázok

KÓD: 7736701394
Výrobca: Bosch
Séria: Bosch EasyControl (4 produkty)

Cena s DPH: 561.40 
Doprava zdarma + dobierka zdarma

Tento produkt si môžete zakúpiť na splátky cez splátkovú spoločnosť Cetelem. Na výpočet vašich splátok použite našu splátkovú kalkulačku.
   Cetelem
obvykle 2 – 5 pracovných dní

Súbory na stiahnutie:

 
Opis
Otázka na predajcu
Poslať priateľovi
Názory

Set inteligentného dotykového regulátora a 3 bezdrôtových termostatických hlavíc. Inteligentný dotykový regulátor s ovládaním cez aplikáciu Bosch Easycontrol CT 200 B (iOS, Android), čierna farba regulátora, pre kotly s riadiacou jednotkou Bosch Heatronic III a IV.

Technické parametre:

  • jednoduchá obsluha
  • možnosť inštalácie na stenu aj na vstavanie do ovládacieho panelu kotla
  • vhodný pre byty i rodinné domy (1 vykurovací okruh)
  • atraktívny dizajn so sklenenou dotykovou obrazovkou a podsvietením
  • jednoducho ovládateľný vďaka intuitívnej aplikácii EasyControl (pre Android a iOS)
  • intuitívne nastavenie vďaka QR kódu
  • vhodný pre kotle Junkers a Bosch : Cerapur Acu, Cerapur Smart, Cerapur Comfort, Cerapur Compact, Cerastar, Ceramini, Bosch GC 9000i, GC 8700i, GC 5300i, GC 5700i a GC 2300i.
  • priame spojenie so servisom cez aplikáciu
  • možnosť ovládania termostatických hlavíc Bosch
  • 3 bezdrôtové termostatické hlavice pre riadenie teploty v jednotlivých miestnostiach. Možnosť nastavenia časového programu prostredníctvom Bosch Easycontrol. Možnosť dokúpenia ďalších termostatických hlavíc.

 

Štíhly atraktívny dizajn, sklenený povrch s dotykovou obrazovkou dostupný v bielej a čiernej fabre robí z regulátora EasyControl štýlový doplnok každého domova.Regulátor EasyControl vás presvedči nielen atraktívnym dizajnom, ale aj schopnosťou šetriť energiu a náklady na vykurovanie.

EasyControl zaregistruje keď ste doma a automaticky prispôsobuje vykurovanie vašej každodennej činnosti. Bez toho, aby ste museli robiť čokoľvek. Týmto spôsobom je kúrenie zapnuté len vtedy, keď ho skutočne potrebujete. Úspora energie môže byť taká jednoduchá!

Regulátor EasyControl urobí váš vykurovací systém inteligentným, aj v prípade ak ide o staršie systém. Jednoducho nainštalujte EasyControl a vychutnajte si výhody, ktoré ponúka.

21 °C v obývacej izbe, 24 °C v kúpeľni a 18 °C v spálni – pomocou regulátora EasyControl ich môžete ovládať bez námahy. Jednoducho zadajte požadovanú teplotu pre každú miestnosť a hotovo.

*
*
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

  
*
  
  
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

Načítava sa...
  0.19279289245605 s