+421 2 6383 0138
+421 917 681 204

Attack SLX 25 COMBI PELLET

Attack SLX 25 COMBI PELLET
Attack SLX 25 COMBI PELLET

Pozrieť väčší obrázok

KÓD: 25SLXCP
Výrobca: Attack
Séria: Attack SLX (9 produktov)

Cena s DPH: 4,412.70 
Doprava zdarma + dobierka zdarma

Tento produkt si môžete zakúpiť na splátky cez splátkovú spoločnosť Cetelem. Na výpočet vašich splátok použite našu splátkovú kalkulačku.
   Cetelem
obvykle 2 – 5 pracovných dní
6 rokov
komín
25 kW
15–30 kW
1 472 mm
703 mm
1 650 mm
91,6 %

Súbory na stiahnutie:

 
Opis
Otázka na predajcu
Poslať priateľovi
Názory
Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom).

Teplovodný kotol na drevo a pelety Attack SLX 25 COMBI PELLET. Predpísaným palivom pre kotol Attack SLX 25 COMBI PELLET je drevo alebo pelety. Ovládanie kotla je tvorené regulátorom Profi „PID“ a elektronikou pre horák. Jedno alebo druhé je možné jednoducho vypnúť hlavným vypínačom a podľa toho pracovať s jedným alebo druhým palivom.

Kombinovaný kotol Attack SLX 25 COMBI PELLET z modelovej rady 7000 je moderný zdroj tepla s inovativnými prvkami. Tento model vychádza z modelu SLX a je možné ho prestaviť len na kotol na drevo. Ponúka vysoký komfort spaľovanie dreva, brikiet s otvorom v strede a drevných peliet. Účinnosť tohto kotla je až 91,6 %. Univerzálne riešenie poskytujúce spaľovanie biomasy vďaka plne automatickému horáku na pelety. Kotol je osadený horákom, ktorý ma možnosť nastaviť: Výkon, automatické zapálenie, dohorenie a čistenie.

 • Vysokoúčinný rúrový výmenník
 • Vysoká účinnosť spaľovania až 91,6 %
 • Nadštandardne objemná nakladacia komora kotla až do 200 l, ktorá zabezpečí dlhšiu výdrž vykurovania na jedno naloženie paliva
 • Možnosť spaľovania dreva a peliet
 • Kotol umožňuje prevádzku na drevo a plne automatickú prevádzku na pelety
 • Komfort zákazníka, prevádzková spoľahlivosť a jednoduchá obsluha a údržba
 • Záruka 6 rokovVyrobený zo špeciálnej kotlovej ocele hrúbky 6 mm pre zabezpečenie dlhej životnosti kotla
 • Kotol je vybavený horákom z nerezovej ocele najvyššej kvality s automatickým čistením
 • Znížené prevádzkové náklady na sezónu vďaka možnosti kombinácie palív
 • Kompaktný dizajn, jednoduché ovládanie, zobrazovanie informácií na LCD
 • Možnosť pripojenia teplotného snímača do akumulačnej nádrže
 • EKO CO2Riadenie prevádzky horáka prostredníctvom izbového termostatu,alebo teplotnej sondy
 • Možnosť spaľovania drevných peliet priemerov 6 mm, dĺžky až 35 mm
 • Dochladzovací okruh
 • Zobrazovanie prevádzkových stavov
 • Diagnostika porúch

Kombinovaný kotol s vysokým komfortom

Pri použití peliet s plne automatickým horákom Pellet Burner Automatic sa úroveň komfortu vykurovania posunie na vyššiu úroveň. Horák zvládne bez problémov väčšinu práce. Kotol na drevo a pelety sa hravo postará o automatické čistenie roštu, štart a ukončenie horenia. Použitím izbového termostatu môžete komfort ešte zvýšiť a ovládať jeho prevádzku, bez navštevovania kotolne.

 

Veľký nakladací priestor 

Kombinovaný kotol na drevo a pelety využíva všetky výhody kotla SLX a výnimkou nieje ani vysoký komfort. Ten poskytuje nadštandardne objemná nakladacia komora (125 – 190 litrov) a dlhá výdrž vykurovania na jedno naloženie paliva. Ak sa rozhodnete kúriť z tohto kotla drevom ušetrite svoj čas spracovaním dreva na menšie kusy. Väčšie kusy dreva, ušetria nielen čas ale aj predĺžia výdrž horenia na jedno naloženie paliva.

 

Jednoduchá zmena paliva

Veľkou prednosťou kotla SLX Combi Pellet je spojenie lacnej a ekologickej tepelnej energie získanej splyňovaním dreva a komfortu, vďaka plne automatickému horáku na pelety. Zmena paliva v kotle SLX Combi Pellet bola navrhnutá s mimoriadnym dôrazom na jednoduchosť a nízku časovú náročnosť. Prestavba zo splyňovacieho kotla na peletový kotol je tak naozaj veľmi jednoduchá a zvládne ju každý. Plne automatický peletový horák je osadený na polohovateľnom pantografe, a tak sa dá veľmi ľahko vložiť do horných dvierok kotla a ako palivo môžete použiť pelety.

 

Kombinovaný kotol s ešte vyššou účinnosťou a predĺženou zárukou

ATTACK SLX Combi Pellet je vyvíjaný s dôrazom na dosahovanie vysokej účinnosti. Regulácia PROFI, ktorá ovláda kotol je veľmi jednoduchá, intuitívna a ma veľa funkcií, ktoré kotol vykonáva sám. Samozrejmosťou je automatické odstavenie kotla po vyhorení paliva, automatické čistenie, ovládanie čerpadiel vykurovania a nabíjania akumulačnej nádrže, či dokonca ovládanie vykurovania cez počítač alebo smartfón. Pre dosiahnutie vyššieho výkonu kotla odporúčame zakúpiť ku kotlu akumulačnú nádrž so zmiešavacím zariadením ATTACK Oventrop. Pripojením akumulačnej nádrže ku kotlu získate predĺženú záruku na kotlové teleso až na 6 rokov.

Regulácia PROFI

Ak váš nový kotol potrebujete pre objekty, v ktorých budete pravidelne vykurovať a potrebujete ovládať viac zariadení, je vhodné, aby ste siahli po kotle s ovládaním PROFI. (Nájdete ho v kotloch DPXSLX, DPX Combi Pellet a SLX Combi Pellet.) Táto spoľahlivá regulácia dosahuje lepšiu účinnosť ako ovládanie Standard, pretože používa presnejší regulátor PID. Vďaka tomu sa dosahuje presnejšie a plynulé riadenie otáčok ventilátora a tak je možné lepšie ovládať teplotu spalín, čo vplýva na konečnú účinnosť kotla.

Okrem PID regulácie sa podieľa na lepšom výkone spaľovanie aj technológia Fuzzy Logic. Tá sa stará pomocou senzorov o sledovanie horenia a nastavuje jeho proces v reálnom čase tak, aby bol čo najviac efektívny.

S verziou PROFI sa nemusíte obávať, či zvládne zložitý systém. Regulácia vie ovládať čerpadlo vykurovacieho okruhu a čerpadlo nabíjania akumulačnej nádrže alebo teplej úžitkovej vody. Poradí si tiež aj s akumulačnou nádržou a zabráni jej vybitiu. Regulácia sa za vás postará dokonca aj o odstavenie kotla, ak sa v ňom minie palivo.

Regulácia PROFI sa ovláda veľmi jednoducho a intuitívne. Na displeji sa vám zobrazia všetky potrebné prevádzkové informácie (kotlová teplota, teplota spalín, teplota v akumulačnej nádrži) a aktuálna činnosť jednotlivých prvkov (činnosť ventilátora, čerpadla nabíjania TÚV/akumulačnej nádrže, činnosť cirkulačného čerpadla). Ak sa rozhodnete pre kotol s touto reguláciou, odmení sa vám kvalitným spaľovaním a spoľahlivou účinnosťou.

Vlastnosti regulácie PROFI

 • Vhodné na každodenné vykurovanie
 • Regulátor PID – presnejšie a plynulé riadenie otáčok ventilátora
 • Senzory riadenia Fuzzy Logic
 • Ovláda 2 čerpadlá (čerpadlo vykurovacieho okruhu + čerpadlo nabíjania akumulačnej nádrže alebo TÚV)
 • Pre riešenia s akumulačnou nádržou – zabudovaná logika nabíjania nádrže a ochrany proti vybitiu
 • Jednoduché ovládanie a displej so zobrazovaním aktuálnych prevádzkových informácií (kotlová teplota, teplota spalín, teplota v akumulačnej nádrži)
 • Sledovanie parametrov (činnosť ventilátora, čerpadla nabíjania TÚV/akumulačnej nádrže, činnosť cirkulačného čerpadla)
 • Riadenie cirkulačného čerpadla termostatom
 • Automatické odstavenie kotla po dohorení paliva
 • Manuálne nastavenie primárneho a sekundárneho vzduchu
*
*
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

  
*
  
  
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

Načítava sa...
  0.21687316894531 s