+421 2 6383 0138
+421 917 681 204

Attack OT 80

Attack OT 80
Attack OT 80

Pozrieť väčší obrázok

KÓD: OT80
Výrobca: Attack
Séria: Attack OT (4 produkty)

Cena s DPH: 129.00 
Dobierka zdarma

Tento produkt si môžete zakúpiť na splátky cez splátkovú spoločnosť Cetelem. Na výpočet vašich splátok použite našu splátkovú kalkulačku.
   Cetelem
obvykle 2 – 5 pracovných dní
2 roky


 
Opis
Otázka na predajcu
Poslať priateľovi
Názory

Attack OT 80 Opentherm programovateľný digitálny ekvitermický termostat.

 

Modulačný izbový termostat OT80

Modulačný izbový termostat je schopný nielen zapnúť kotol, ale dokáže zistiť aj rozdiel medzi aktuálnou izbovou teplotou a nastavenou hodnotou , čo umožňuje moduláciu výkonu kotla podľa tepelných potrieb systému . Zapínanie/vypínanie a zmeny teploty sú rozumne znížené, čo zaručuje nižšiu spotrebu, stabilnejšiu teplotu a vyšší komfort pre užívateľa.

Eqitermická regulácia (s vonkajším snímačom KST06A, ako voliteľným príslušenstvom)

Vonkajší snímač sníma a posiela vonkajšiu teplotu do PCB kotla. Potom sa vďaka eqitermickéj regulácii automaticky upraví výstupná teplota ústredného kúrenia podľa vonkajších klimatických podmienok , čím je zaručený maximálny komfort v čo najkratšom čase.


Kontrola funkcií

Diaľkové ovládanie Attack v porovnaní s inými termoregulačnými systémami dostupnými na trhu dokáže komunikovať s kotlom , čo umožňuje:

  • Zobrazenie a nastavenie parametrov a hodnôt týkajúcich sa TÚV
  • Zobrazenie a sada parametrov a hodnôt súvisiacich s ÚK (tj teplota prívodu, teplota spiatočky a modulácia výkonu).

Užívateľsky prívetivé programovanie

Intuitívnym a rýchlym spôsobom môžete nastaviť týždenný plán pre TÚV aj ústredné kúrenie, pričom si môžete vybrať medzi tromi rôznymi režimami (Manuálny – Komfort – Úsporný) .
Okrem toho s funkciou „Prázdniny“ môžete na prednastavený počet dní vylúčiť obe funkcie TÚV aj vykurovanie miestnosti (ak je aktivovaná, bude aktívna iba funkcia proti zamrznutiu), aby sa znížila spotreba. Keď sa vrátite domov, funkcia „Prázdniny“ sa automaticky deaktivuje a obnoví sa predchádzajúce nastavenie.

V prípade poruchy umožňuje:

    Priamy zásah na resetovanie prevádzky kotla
    Na zobrazenie kódov alarmu a typu anomálie za účelom nahlásenia do servisného strediska.

Mobilná aplikácia ATTACK Condens

Pre kondenzačné kotle ATTACK Condensing ponúkame ako voliteľné príslušenstvo Opentherm izbový termostat OT80 a Wifi modem OT81 pomocou ktorých viete svoj kotol ovládať na diaľku cez mobilnú aplikáciu ATTACK Condens.
Aplikácia ATTACK Condens umožňuje vzdialenú správu ústredného kúrenia a TÚV priamo z vášho smartfónu, čím zaisťuje maximálny komfort a maximálnu úsporu energie.

 

 

*
*
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

  
*
  
  
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

Načítava sa...
  0.14809608459473 s