+421 2 6383 0138
+421 917 681 204

Attack CONDENSING KT 28

Attack CONDENSING KT 28
Attack CONDENSING KT 28

Pozrieť väčší obrázok

KÓD: ACKT28
Výrobca: Attack
Séria: Attack CONDENSING (2 produkty)

Cena s DPH: 1,321.90 
Doprava zdarma + dobierka zdarma

Tento produkt si môžete zakúpiť na splátky cez splátkovú spoločnosť Cetelem. Na výpočet vašich splátok použite našu splátkovú kalkulačku.
   Cetelem
obvykle 2 – 5 pracovných dní
24 mesiacov
turbo
29,5 kW
3,3 kW
727 mm
400 mm
324 mm

Súbory na stiahnutie:

 
Opis
Obrázky
Otázka na predajcu
Poslať priateľovi
Názory

Kotol určený pre Slovenský trh (záručný a pozáručný servis u Vás doma zabezpečovaný slovenským servisným technikom). Prečo je to dôležité sa dozviete TU.

Aj na tento kotol môžete získať predĺženú záruku 5 rokov.

Kondenzačný kotol Attack CONDENSING KT 28 s možnosťou pripojenia externého zásobníka na teplú vodu.

 

Attack CONDENSING KT 28 je závesný plynový kotol na vykurovanie s možnosťou variabilného pripojenia zásobníka teplej vody. Po pripojení kotla na prídavný zásobník môžete nielen vykurovať ale aj pripraviť TUV a uspokojiť potreby aj veľkej domácnosti. Kotol dosahuje výraznú úsporu spotreby plynu vďaka plynulej modulácii výkonu až 1:10 a Inteligentnému spaľovaciemu systému ISC môže fungovať aj s minimálným výkonom od 3,3-29,5 kW, čo je veľkou výhodou pre rodinné domy. Kotol je možné ovládať aj podľa vonkajšej teploty (ekvitermická regulácia).

 

Plynový kotol Condensing KT 28

Plynový kondenzačný kotol Attack CONDENSING má vysoký rozsah modulácie výkonu až 1:10. Je to hlavná technická výhoda naších plynových kotlov. Tento systém modulácie spočíva v tom, že kotol dokáže fungovať na nízky výkon napríklad (už od 3,3kW). Kotol ma kompaktný a elegantný dizajn s podsvieteným LCD displejom a jednoduchým ovládaním. Vysoká účinnosť kotla je až 106% s energetickou triedou pre vykurovanie A. Inteligentný spaľovací systém s adaptívnym plynovým ventilom zaručuje dokonalé spaľovanie vo všetkých podmienkach. Bezpečnosť je pre nás jednou z hlavných priorít preto sme kotol vybavili niektorými integrovanými ochrannými funkciami. Prečo si vybrať práve kondenzačný kotol a s čím dokáže pracovať sa môžete dočítať v článku.

Plynový kotol a ochrana proti mrazu

Na zvýšenie životnosti sme do kotla integrovali funkciu, ktorá zabráni poškodeniu vášho kondenzačného kotla vplyvom nepriaznivého mrazivého počasia. Pokiaľ necháte kotol pripojený na plyn a elektrinu, o všetko sa postará za vás. V prípade poklesu teploty pod 6 °C sa horák sám zapáli a automaticky sa zapne čerpadlo.

Ochrana proti baktériám

Do kondenzačného kotla sme zakomponovali špeciálnu funkciu Anti-Legionella, vďaka ktorej sa nemusíte báť množiacich sa baktérií, ktoré obľubujú teplú vodu. Jednou z nich je Legionella, ktorej vyhovuje teplota vody 25 – 55 °C. Baktériu ničí ohriatie vody na viac ako 60 °C. Funkcia Anti-Legionella sa za vás postará najmenej 1x za týždeň o ohriatie vody v zásobníku TÚV na 65 °C bez ohľadu na nastavenia vášho termostatu.

Nový nerezový výmenník tepla

Kondenzačný plynový kotol Attack CONDENSING KT 20   je osadený nerezovým výmenníkom tepla vybaveným extra širokými kanálmi, kde sa vnútorná časť zvýšila až štyrikrát v porovnaní s bežne používaným výmenníkom. Vďaka novému výmenníku je dosiahnutá lepšia tepelná účinnosť, lepšia odolnosť voči usadeninám čo robí Condensing KT  ideálny aj pri výmene kotla v už existujúcej vykurovacej sústave.

 

Inteligentný spaľovací systém ISC

Kondenzačný plynový kotol Attack CONDENSING KT 20 je vybavený Inteligentným spaľovacím systémom. Jediný kotol na trhu, ktorý si sám pomocou inteligentného spaľovacieho systému nastavuje parametre podľa aktuálnych podmienok. Inteligentný spaľovací systém riadi spaľovanie a upravuje hodnoty ako je prietok plynu aby dosiahol vždy správny pomer vzduch / plyn, čo zabezpečí:

 • Zníženie spotreby plynu
 • Nižšie emisie CO2
 • Kratší čas na inštaláciu a nastavenie kotla
 • Rozsah modulácie 1:10
 • Dokonalé spaľovanie
 • Predĺženie životnosti kotla
 • Zníženie počtu cyklov vypnutia / zapnutia
 • Možnosť použiť kotol pre viaceré druhy plynu (G20 zemný plyn alebo G31 propán, zmenu a nastavenie paliva musí vykonať servisný technik ATTACK)

Kvalita a efektívnosť

Pri výrobe kotlov sme použili mosadzné komponenty hydraulickej zostavy čím zabezpečíme maximálnu spoľahlivosť výrobku. Nová mosadzná hydraulická skupina je vybavená:

 • Vysokoúčinným čerpadlom
 • Trojcestným ventilom
 • By-pass
 • Regulátorom prietoku s filtrom
 • Vypúšťacím ventilom
 • Snímačom teploty TUV

Plynový kotol a komfortné ovládanie

Ak chcete s kondenzačným kotlom ušetriť ešte viac a chcete posunúť latku komfortu ešte vyššie, môžete použiť ekvitermický regulátor*, ktorý vám to umožní. Regulátor bude upravovať teplotu podľa vonkajšej teploty. Teplota sa tak bude automaticky prispôsobovať zmenám v domácnosti a vo vonkajšej teplote. Tento spôsob regulácie vie efektívnejšie využiť výkon kotla a zároveň vám usporí peniaze za prevádzku. Okrem toho získate väčší komfort, pretože regulátor sa postará o všetko za vás. Ak však budete chcieť ešte väčšie pohodlie, zabezpečí ho dodatočné ovládanie s obojsmernou komunikáciou OpenTherm.
* ekvitermický regulátor nie je súčasťou dodávky kotla.

 

OpenTherm regulácia (voliteľné príslušenstvo)


Kotol umožňuje pripojiť OpenTherm reguláciu ktorá dokáže nielen zapnúť kotol, ale aj zistiť rozdiel medzi skutočnou izbovou teplotou a nastavenou hodnotou, čo umožňuje moduláciu výkonu kotla podľa tepelných potrieb systému. OpenTherm regulácia zaručuje nižšiu spotrebu, stabilnejšiu teplotu a väčšie pohodlie pre používateľa. Získajte maximálny komfort.

 

Technické údaje:

 • Max. menovitý tepelný výkon 50/30°C v kW: 29,5
 • Min. menovitý tepelný výkon 50/30°C v kW: 3,3
 • Hladina akustického hluku podľa erP15 v dB(A): 54
 • Ročným obdobím podmienená energetická účinnosť vykurovania v %: 106
 • Trieda emisií NOx : 6
 • Trieda energetickej účinnosti vykurovania: A
 • Vysoko efektívne čerpadlo EEI ≤ 0,23: integrované

 

*
*
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

  
*
  
  
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

Načítava sa...
  0.25432896614075 s