+421 2 6383 0138
+421 917 681 204

Arttec LINEA vanička z liateho mramoru

Arttec LINEA vanička z liateho mramoru
Arttec LINEA vanička z liateho mramoru

Pozrieť väčší obrázok

KÓD: PAN04660
Výrobca: Arttec
Séria: Arttec LINEA (1 produkt)

Cena s DPH: 162.20 
Doprava zdarma + dobierka zdarma

Tento produkt si môžete zakúpiť na splátky cez splátkovú spoločnosť Cetelem. Na výpočet vašich splátok použite našu splátkovú kalkulačku.
   Cetelem
obvykle 5 – 7 pracovných dní
3 cm
5 rokov
liaty mramor

Súbory na stiahnutie:

 
Opis
Otázka na predajcu
Poslať priateľovi
Názory

Štvorcová sprchovacia vanička Arttec LINEA z liateho mramoru. Vaničky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou tvrdosťou a odolnosťou.

Priemer sifónu (odtoku) 90 mm.

Umelý mramor je ideálnym materiálom pre použitie do kúpeľní. Vanička má výborné tepelno-izolačné vlastnosti, udržuje teplotu okolia, preto nechladí a je veľmi príjemná na dotyk. Vďaka svojej dokonalej pevnosti a stabilite zaručuje nulový prehnutie. Vďaka presnému spracovaniu vaničky je umiestnenie a utesnenie akékoľvek zásteny bezproblémové. Špeciálny povrch vaničiek je neporézny, a zaisťuje teda veľmi jednoduchú údržbu a odolnosť voči čistiacim prostriedkom. Špeciálna povrchová vrstva chráni mramor pred bežnými kozmetickými a hygienickými prípravky, ktoré sa v kúpeľniach používajú. Liaty mramor umožňuje prefarbenie všetkých prvkov v kúpeľni do jedného odtieňa. Vyhovuje aj najprísnejším hygienickým normám. Svojimi dokonalými tepelno-izolačnými vlastnosťami v oblasti sanitárnej techniky nemá konkurenciu.

Vysoká estetická hodnota a výborné úžitkové vlastnosti sú hlavnými dôvodmi, prečo sú výrobky z liateho mramoru tak obľúbené a žiadané.

 

Možnosti usadenie vaničiek LINEA

Vaničku možno inštalovať rôznymi spôsobmi:

  • V rovine s podlahou
    Vďaka presnému spracovaniu môžete vaničku zapustiť do podlahy a umožniť tak aj bezbariérový prístup.
  • Usadenie na podlahe
    Ďalšou možnosťou je usadiť vaničku na podlahu, k čomu nepotrebujete žiadne zvláštne vybavenie, vanička je na túto variantu primárne prispôsobená.
  • Vyvýšená s podmurovaním
    Je samozrejme možné vaničku inštalovať na podmurovanie časť podlahy vašej kúpeľne, pre potreby mať sprchovací kút vyvýšený.

 

*
*
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

  
*
  
  
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

Načítava sa...
  0.19343900680542 s