+421 2 6383 0138
+421 917 681 204

Roltechnik TOWER LINE TDO1+TBP(L)

Roltechnik TOWER LINE TDO1+TBP(L)
Roltechnik TOWER LINE TDO1+TBP(L)

Pozrieť väčší obrázok

KÓD: 4/725-7000000-00-02/D
Výrobca: Roltechnik
Séria: Roltechnik TOWER (13 produktov)

Cena s DPH: 468.44 
Doprava zdarma

Tento produkt si môžete zakúpiť na splátky cez splátkovú spoločnosť Cetelem. Na výpočet vašich splátok použite našu splátkovú kalkulačku.
   Cetelem
obvykle od 7 dní do 2 týždňov
5 rokov
6 mm
200 cm
6 mm bezpečnostné sklo TRANSPARENT
Striebro/Brillant
krídlove dvere


 
Opis
Obrázky
Otázka na predajcu
Poslať priateľovi
Názory

Roltechnik TOWER LINE TDO1+TBP(L) sprchovací kút obdľžnikový s jednokrídlovými dverami (dlhšia strana) a pevnou stenou (kratšia strana). Luxusné riešenie pre náročných, ideálne prispôsobené i menšiemu priestoru. Otváranie pomocou vačkového zdvihu zaručuje ľahkosť a mechanickú odolnosť radu, ktorá je zdôraznená päťročnou zárukou. V sortimente nájdete klasické tvary sprchovacích kútov, vaňovú zástenu i dvere pre umiestnenie do niky. Ochrana skla NANOGLASS je štandardom. 

Na zobrazení pravá varianta (pánty sú na pravej strane).

Odporúčané vaničky: MACAO, KRYM, COLA, RECTAN

Rozmery pôdorysu sú uvedené s inštalačnou vôľou pre presnejšie zabudovanie. Výška 2 000 mm.

Výplne: bezpečnostné sklo TRANSPARENT, INTIMA

NANOGLASS je unikátna povrchová ochrana na sklo a glazovanú keramiku, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt všetkého druhu, vrátane vodného kameňa a mastnoty. Sklo a keramika ošetrená ochrannou vrstvou NANOGLASS má vysokú mechanickú odolnosť voči oteru a silne odpudzuje vodu a olejové zlúčeniny. Povrch sa naviac veľmi dobre udržiava.

! Možnosť využiť možnosti kombinácií rôznych rozmerov (napr. TDO1 800 mm + pevná stena TBP 1 000 mm vzniká obdĺžnikový sprchový kút). Pre nacenenie prosím kontaktujte nás.

Pozor: pevné steny TBP/L aj v šírke 700 a 750 mm 

 

*
*
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

  
*
  
  
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

Načítava sa...
Špeciálna ponuka

Vážený zákazníci !

Vzhľadom na vzniknutú situáciu ohľadne koronavírusu sme nútený upraviť režim fungovania našeho e-shopu. O jednotlivých obmedzenia sa dozviete viacej po kliknutí TU . V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať (kontakty nájdete po kliknutí TU)

 

 Prejsť na ponuku >                                       Zatvoriť okno 
  0.55543804168701 s