+421 2 6383 0138
+421 917 681 204

Roltechnik LIMAYA LINE LYE2 krídlové dvere

Roltechnik LIMAYA LINE LYE2 krídlové dvere
Roltechnik LIMAYA LINE LYE2 krídlové dvere

Pozrieť väčší obrázok

KÓD: 1135008253
Výrobca: Roltechnik
Séria: Roltechnik LIMAYA (6 produktov)

Cena s DPH: 252.00 
Doprava zdarma

Tento produkt si môžete zakúpiť na splátky cez splátkovú spoločnosť Cetelem. Na výpočet vašich splátok použite našu splátkovú kalkulačku.
   Cetelem
obvykle od 7 dní do 2 týždňov
5 rokov
5 mm
195 cm
TRANSPARENT
strieborná lesklá
obojstranné (univerzálne)
krídlove dvere


 
Opis
Obrázky
Otázka na predajcu
Poslať priateľovi
Názory

Roltechnik LIMAYA LINE LYE2 sprchové dvere jednokrídlové na inštaláciu do niky vrátane LZ profilov. Úplne nová polorámová séria s kvalitným zdvihovým mechanizmom používa 5mm bezpečnostné sklo s aplikovanou ochrannou vrstvou ROLSHIELD. Kompletný rad ponúka jednoduchý vstup prostredníctvom obojstranne otvárateľných dverí ako dovnútra, tak aj von. Pri štandardnej výške 1950 mm poskytuje riešenie okrem klasických modelov tiež pre veľkorozmerové sprchy, ktoré sa tešia stále väčšej obľube. Triezvy dizajn, precízne spracovanie a skvelý pomer ceny a úžitkovej hodnoty potom tejto rade otvára dvere do mnohých českých aj zahraničných domácností.

Spoľahlivý vačkový systém otvárania zaisťuje bezproblémový pohyb dverí dovnútra aj von, navyše s možnosťou aretácie v otvorenej pozícii. Rovné hliníkové madlo s povrchovou úpravou a atraktívna vzpera potom dopĺňajú perfektný vzhľad celého produktu LYE4.

Univerzálne (obojstranné) prevedenie.

Odporúčané vaničky: MACAO, COLA, RECTAN, FLAT KVADRO, INTEGRO, PRESTOL, MARMORO NEO SQUARE-R, MARMORO NEO SQUARE-S, ALOHA, HAWAII

Rozmery pôdorysu sú uvedené s inštalačnou vôľou pre presnejšie zabudovanie. Výška 1 959 mm.

Výplne: bezpečnostné sklo TRANSPARENT, hrúbka 5 mm.

Všetky sklá sprchovacieho kúta sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou ROLSHIELD. Ide o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že Vy ho takmer nemusíte čistiť.

Sprchové dvere sú vyrábané v piatich štandardných veľkostiach - od 800 mm do 1 000 mm. Spoľahlivý vačkový systém otvárania zaisťuje bezproblémový pohyb dverí s možnosťou otvorenia dovnútra aj von, navyše s možnosťou aretácie (zastavenie) v otvorenej pozícii.

Sprchové dvere sú doplnené o flexibilnú vzperu, ktorá zaisťuje skvelú stabilitu. Hliníkové profily v prevedení Brillant perfektne ladí s transparentnou výplňou bezpečnostných skiel. Kvalitné chrómované držadlozo zliatiny zamak doplňuje perfektný vzhľad celého produktu LYE2.

Tento produkt je navyše vybavený precíznym magnetickým tesnením medzi dverami a profilom. Dokonalému tesnenie napomáha tiež tesniace silikónový zástavku na spodnej hrane sprchových dverí, ktoré zabraňuje podstriku vody pod dverami. Už žiadna potopa po sprchovaní!

Na sprchovací kút LYE4 poskytujeme predĺženú 5-ročnú záruku.

*
*
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

  
*
  
  
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

Načítava sa...
  0.19977879524231 s