+421 2 6383 0138
+421 917 681 204

Attack FD 42 SOLID FIRE

Attack FD 42 SOLID FIRE
Attack FD 42 SOLID FIRE

Pozrieť väčší obrázok

KÓD: FS7DA
Výrobca: Attack
Séria: Attack FD (6 produktov)

Cena s DPH: 1,193.40 
Doprava zdarma + dobierka zdarma

Tento produkt si môžete zakúpiť na splátky cez splátkovú spoločnosť Cetelem. Na výpočet vašich splátok použite našu splátkovú kalkulačku.
   Cetelem
obvykle 2 – 5 pracovných dní
24 mesiacov
komín
7
38 kW
67 kW
1 023 mm
500 mm
1 075 mm
78-82 %

Súbory na stiahnutie:

 
Opis
Otázka na predajcu
Poslať priateľovi
Názory

Liatinový teplovodný kotol na pevné palivo ATTACK FD 42 SOLID FIRE s novou konštrukciou liatinového výmenníka. Predpísaným palivom pre kotol ATTACK FD 42 SOLID FIRE je čierne uhlie alebo drevo. Max. výkon 67 kW (čierne uhlie).

Univerzálny liatinový kotol na pevné palivá

Kto hľadá klasický liatinový kotol na pevné palivo s nenáročnou obsluhou a nízkymi vstupnými nákladmi, pre toho je určený kotol ATTACK FD Solid Fire. Výmenník je vyrobený z najkvalitnejšej talianskej liatiny, s odhadovanou životnosťou až 25 rokov. Tento kotol ponúka jednoduché, nenáročné a rýchle riešenie pre nenáročné aplikácie. Využijete ho dokonca aj v prípade, ak nemáte dostatočný ťah v komíne. Kotol disponuje jednoduchým ovládaním, zväčšenou nakladacou komorou so širokým otvorom. Vďaka svojím malým rozmerom je kotol vhodný aj do malých kotolní.

Nenáročnosť na ovládanie a ťah komína

Pri vývoji kotlov sa zameriavame na to, aby bolo pre vás vykurovanie s našimi kotlami príjemné a jednoduché. Preto aj kotol FD Solid Fire vyniká jednoduchosťou a intuitívnosťou ovládania, takže ho môžete začať používať prakticky ihneď bez zložitého nastavovania. Okrem toho si kotol hravo poradí aj v prípade, že váš komín nemá dostatočný ťah. Bol navrhnutý práve pre systémy s nízkou náročnosťou na komínový ťah, kde dostatočne zabezpečí potrebný výkon.

Zväčšený nakladací priestor

Nikoho nebaví neustále prikladanie paliva a každý užívateľ bežného klasického kotla s tým má nepríjemnú skúsenosť. Preto sme pri vývoji tohto kotla mysleli na zväčšenie vášho komfortu a použili sme zväčšenú nakladaciu komoru (až do 138 litrov), ktorú ocení určite každý. Môžete použiť väčšie kusy dreva, ktoré vám vydržia horieť dlhší čas, čím sa spraví koniec neustálym návštevám kotla kvôli prikladaniu paliva.

Odolnosť voči nízkoteplotnej korózii

Aj pri univerzálnom kotle na pevné palivo z modelovej rady 1000 sa môžete spoľahnúť na kvalitu vybraných materiálov a spracovania, ktorá je samozrejmosťou pre našu spoločnosť a s ktorou sú spokojní už tisícky zákazníkov pri všetkých našich výrobkoch. Kvalitné vyhotovenie liatinového výmenníka s minimálnou poruchovosťou je preto samozrejmosť a poskytujeme naň záruku až 5 rokov. Výmenník je špeciálne navrhnutý a skonštruovaný s dôrazom na odolnosť voči nízkoteplotnej korózii s dlhou životnosťou.

Vyberte si Váš kotol

Ten správny kotol si môžete vybrať zo širokej ponuky výkonov podľa použitého paliva. Ponúkame Vám 5 produktov s výkonom 23 – 67 kW pre palivo čierne uhlie (trh mimo EÚ), a s výkonom 12 – 38 kW pre palivo drevo (trh EÚ) s účinnosťou 78 – 82 %. Ku všetkým kotlom z rady 1000 ponúkame ako príslušenstvo chladiaci výmenník a bezpečnostný ventil.

ATTACK FD SOLID FIRE prednosti

 • Moderný design
 • Vysoká životnosť liatinového výmenníka, ktorý je mimoriadne odolný proti nízkoteplotnej korózii
 • Vysoká účinnosť až 82%
 • Široký rozsah výkonu podľa počtu článkov
 • Záruka na liatinové teleso 5 rokov
 • Spoľahlivosť regulačných a zabezpečovacích prvkov
 • Jednoduchá obsluha a údržba
 • Jednoduchá montáž plášťa kotla pri montáži kotla v kotolni
 • Nízka náročnosť na komínový ťah
 • Výhodné umiestnenie priamočinného regulátoru výkonu
 • Zväčšený prikladací priestor pre prikladanie väcších kusov dreva
*
*
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

  
*
  
  
*

Na uistenie sa, že tento formulár vypĺňa osoba a nie automatický program, zadajte prosím ČÍSLICE, ktoré vidíte na obrázku.

  Prekresliť

Zadajte kód: 

Načítava sa...
  0.41215705871582 s